ЗНИЖКИ ДО -60% НА ВИРОБИ З МАРМУРУ

Кримарт - виробник виробів з натурального каменю

 • ТОВ “Кримарт” успішно працює впродовж більше 25 років. Ми починали з маленької майстерні, а сьогодні є стабільним, крупним імпортером натурального каменя з усього світу і виробником з потужною і найсучаснішою виробничою базою з цехами і складами в ключових регіонах України. Завдяки стабільній репутації та плідній довгостроковій співпраці із зарубіжними партнерами ми маємо ексклюзивні права на продаж цілого ряду різновидів природного каменя.

 • Ми виробляємо будь-які вироби з натурального каменя з найширшим спектром вживання. Від елементів для облицювання фасадів, облаштування пішохідних доріжок, ландшафтів, басейнів, монументальної архітектури, мармурових підвіконь, камінних порталів, пiдлог в комерційних та адміністративних будівлях з високою прохідністю до найдрібніших і тонких інтер'єрних деталей та предметів мистецтва.  

 • Мармурова мозаїка - гордість компанії. Модульна мозаїка, дбайливо створена вручну, відповідна під різні стилі і технічні завдання у нас завжди в наявності. Крім цього, ми виробляємо штучні вироби під замовлення: декоративну, художню мозаїку, виготовляємо вручну портрети, панно та картини. Наша майстерність вигострена роками, у нас працюють талановиті люди, ми експонуємо свої мозаїчні роботи в творчих художніх проектах.

 • Компанія “Кримарт” має розвинену систему логістики. У нас є склади в Києві, Одесі і Львові, ми професійно упаковуємо вироби, що підлягають транспортуванню, і доставляємо по всій Україні.

 • Великі об'єми імпорту і зважений підхід до ціноутворення дозволяють нам продавати продукцію з мармуру за доступними цінами. Наші вироби представлені в крупних мережах українських будівельних гіпермаркетів, таких як “Епіцентр”, “Нова Лінія” і “ОЛДІ”.  

 

Прайс з оптовими цінами або розрахунок вартості виготовлення нестандартного виробу ви можете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером.  

 

На нашому сайті завжди є акційні пропозиції, з якими можна ознайомитись в розділі АКЦІЇ.  

 

Фото реалізованих нами проектів ви можете побачити в розділі ГАЛЕРЕЯ РОБІТ.

Хіти продажів

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Власне серійне виробництво продукції

Компанія Кримарт, як і інші учасники ринку каменеобробки, пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг в цій галузі, від невеликих і простих замовлень до найбільших проектів палаців і храмів.

Але, на відміну від інших учасників ринку, компанія серійно випускає широкий асортимент виробів, які можна придбати зі складів компанії або в торгових мережах і салонах, що представляють цю продукцію. Це - і мозаїчна плитка стандартних розмірів з різних сортів мармуру, і мармурові підвіконня стандартних розмірів, і мармурові камінні портали під будь-який вид топок або електричних камінів, декоративні елементи художньої мозаїки та інші вироби. І, як виробник цієї продукції, компанія Укртехностоун має реальну можливість робити для своїх клієнтів найпривабливіші за якістю і ціною пропозиції. Як виробник, вона може гарантувати своєчасне і якісне виконання своїх зобов'язань перед покупцями. Як виробник продукції, вона не обмежена у виборі способів задоволення найвишуканіших смаків і потреб покупців у виробах з натурального каменю.

Широкий асортимент готової продукції на складах

Компанія Кримарт має виробничі і складські площі в кількох регіонах України (південний, центральний, західний) і це забезпечує мінімальні терміни доставки продукції покупцям.

Той факт, що компанія є виробником всієї продукції, що представляється, гарантує присутність всього спектра виробів на своїх складах в регіонах і мінімальні терміни виконання замовлень і поставок як кінцевого споживача, так і в будівельні супермаркети різних торгових мереж України. Такий підхід дозволяє компанії Кримарт якісно і в найкоротші терміни задовольняти найрізноманітніші потреби покупців у виробах з природного каменю, від найпростіших підвіконь до вишуканих мармурових камінних порталів з універсальними адаптерами під камінні топки.

Висока якість вироблених виробів

Компанія Кримарт гарантує стабільно високу якість своєї продукції, що купується безпосередньо зі складів компанії або через торговельні мережі будівельних супермаркетів.

Така висока якість продукції забезпечується дотриманням, як мінімум, чотирьох основних правил при її виробництві:

 • Використання при виготовленні продукції високоякісної сировини та матеріалів, зокрема, мармуру і травертину різних сортів, сіток, клеїв і ін. Це дозволяє забезпечити якість і довговічність виробів на найпершому рівні, який є фундаментом для всього іншого.
 • Використання при виробництві виробів сучасного спеціалізованого обладнання і верстатів з числовим програмним управлінням, що забезпечує високу точність при обробці природного каменю.
 • Виконання всіх виробничих операцій висококваліфікованими фахівцями.
 • Подвійний контроль якості продукції, що випускається як на проміжних етапах виробництва, так і на етапі упаковки і відправки виробів покупцеві або в будівельні супермаркети.

Доступні ціни на елітну продукцію

Компанія Кримарт позиціонує свою продукцію як продукцію преміум класу. Але, тим не менше, ряд факторів дозволяють компанії зробити її доступною для всіх покупців.

Серед таких факторів можна виділити, в першу чергу, такі:

 • Поставки продукції виконуються від виробника, що дозволяє запропонувати покупцеві найвигідніші цінові умови.
 • Компанія Крімарт є великим імпортером природного каменю в Україну, а за деякими видами мармуру - ексклюзивним партнером кількох видобувних кар'єрів. Це дозволяє максимально здешевити сировину для виробництва без втрати його якості для споживача.
 • Продукція випускається серійно великими партіями, що забезпечує можливість зниження цін на кінцеву продукцію.

Крім зазначених вище факторів, що дозволяють компанії тримати стабільно привабливі ціни на свої вироби, нею регулярно проводяться акції і розпродажі, при яких знижки на деякі товари можуть досягати 70% від роздрібних цін, і без того досить низьких.

Такий підхід, націлений на забезпечення максимально доступних цін на елітну продукцію з благородних сортів мармуру і травертину, забезпечує компанії симпатії клієнтів в процесі покупок і подяку після їх здійснення.

Товари зі знижкою

Елітна продукція з натурального каменю за доступними цінами від виробника

Компанія Кримарт є виробником всього спектру продукції, пропонованої на українському ринку.
Це, в першу чергу - Мозаїчна плитка з мармуру для облицювання різних поверхонь у ванній кімнаті, в санвузлі, на кухні, для підлоги або в специфічних умовах саун, хамамов, національних бань, храмів і палаців.
Особливою пропозицією на українському і світовому ринку можуть служити підвіконня з різних сортів мармуру в різних колірних рішеннях і декількох стандартних для сучасного будівництва розмірах, які випускаються серійно і можуть бути придбані протягом декількох хвилин як в українських торговельних мережах, так і в нашій компанії безпосередньо і в найкоротші терміни..
Каміни і мармурові портали для них, що надають сімейного вогнища в переносному і прямому сенсі цього слова затишок і статус, є сьогодні не розкішшю, а доступним для всіх рішенням, з урахуванням їх серійного виробництва нашою компанією. Ціна на них при цьому знижується до рівня, доступного кожній родині, яка бажає бачити своїх дітей в радості поруч з теплом живого вогню. Але ця радість стає доступною і для господарів будь-якої квартири в багатоповерховому будові, оскільки в лінійках наших камінних порталів передбачені варіанти використання електричних камінів, які не потребують особливих витрат на димоходи й вентиляцію. Всі пропозиції по камінним поталу передбачають адаптацію до будь-яких розмірах камінних топок і електричних камінів. Вам не доведеться щось пиляти і платити, платити і пиляти ... Все вже передбачено нашими конструкторами ...
Це і багато іншого вигідно виділяє нашу компанію в очах покупців на тлі інших постачальників на український ринок чужої продукції без надання реальних, а не уявних гарантій якості і термінів експлуатації.

Безперечним є те, що тільки виробник, якому належить на ринку лідируючі позиції, може дозволити собі ряд вигідних для покупця пропозицій і обязателств:

 • Низькі ціни при високій якості продукції
 • Широкий асортимент пропонованих виробів
 • Гарантії якості на довгі роки при дотриманні правил експлуатації
 • Надання гарантійного терміну на вироби
 • Виробництво виробів за індивідуальними замовленнями з унікальними властивостями

І така пропозиція дійсно є унікальним явищем в рамках сьогоднішнього стану галузі каменеобробки в Україні. Наша компанія нікого і ні в чому не переконує, але пропонує спробувати на чомусь малому і переконатися в тому, що з нами можна мати справу і в чомусь великому ... Про це свідетелствуют багато і багато великих проектів котеджів, палаців і храмів по всій Україні. Але і до малих рішенням на кухні ми ставимося з тим же рівнем відповідальності, який дозволяв нам успішно завершувати великі і складні проекти ... З ними можна познайомитися в розділі "Галерея" (Зображення виконаних нами робіт від простих стільниць до унікальних храмових декоративних елементів) . Їх можна побачити і доторкнутися, прийшовши в ці храми в Одесі, Києві та інших українських містах ...

 

 

Рекомендовані

Пропозиції для партнерів

Пропозиції для партнерів

Компания Кримарт на протяжении многих лет активно поддерживает и расширяет взаимовыгодное сотрудничество со многочисленными своими партнерами и привлекает новых для взаимодействия по различным направлениям.
Компанией для наших партнеров предлагаются самые выгодные и привлекательные условия, которые может позволить себе только крупный поставщик природного камня в Украину и производитель широкого спектра изделий из него. На этой основе многие годы поддерживается взаимовыгодное сотрудничество как с крупными организациями, так и с небольшими салонами или студиями. Для индивидуальных партнеров и специалистов предусмотрены персональные предложения по долговременному сотрудничеству или по разовым проектам и заказам. Для всех партнеров предусмотрены ощутимые скидки и индивидуальные цены по результатам предыдущих взаимодействий или иных условий. В любом случае, компания Кримарт открыта для обсуждений и новых предложений в области камнеобработки и проектной деятельности.

Среди партнеров компании можно выделить несколько самых крупных категорий, которые сложились как результат многочисленных взаимовыгодных сделок и многолетних контактов по производству и реализации изделий из натурального камня, по выполнению как крупнейших в Украине проектов, так и небольших заказов в этой сфере.

 • Крупные торговые сети
 • Торговые точки (Салоны) и магазины
 • Архитектурные и дизайнерские студии
 • Архитекторы и дизайнеры персонально
 • Камнеобрабатывыающие предприятия
 • Строительные организации
 • Предприятия оконной продукции
 • Другое

Обращаетесь к нашим специалистам и руководящему составу с вопросами и предложениями по сотрудничеству и Вы не будете разочарованы сделанными Вам предложениями.


Отзывы о магазине
5.0
Количество отзывов 3
Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь чтобы оставить отзыв
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%