Доставка

Від того, наскільки зручно організована доставка залежить враження клієнтів від магазину. Кримарт постарався надати вам кілька варіантів найкомфортніших умов доставки, з яких ви можете вибрати для себе найбільш прийнятний.

  • Самовивіз зі складу в містах Одеса, Бровари, Львів.
  • Доставка в містах Одеса, Київ, Бровари, Львів може бути здійснюється транспортом компанії до під'їзду. Ціна доставки обговорюється окремо по кожному замовленню. Вартість доставки уточнюйте у менеджера.
  • Доставка по Україні. Доставка Ваших замовлень проводиться транспортними компаніями-перевізниками (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері та ін.).

Вартість доставки замовлення визначається за тарифами компанії-перевізника і залежить від відстані, ваги і габаритів вантажу.

Доставка вантажу здійснюється зі складу перевізника кур'єром за додаткову плату (відповідно до тарифів Перевізника).

Також при необхідності може бути Перевізником проведена лати вантажу з метою запобігання його пошкодження під час перевезення за додаткову плату згідно з тарифами перевізника.

За бажанням клієнта товар перед відправкою може бути застрахований. При пошкодженні товару компанія-перевізник поверне Вам страхову суму.