Виготовлення виробів з мармуру, травертину під замовлення за індивідуальними розмірами


Гідроабразивні вироби

6 226.00 грн.

9 242.00 грн.

24 660.00 грн.

39 390.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Гідроабразивні вироби

Гідроабразив

Гідроабразивне різання - технологія, при використанні якої матеріал різної міри твердості розрізаються за допомогою суміші води і абразивної суспензії, що подається під сильним тиском. Це найбільш точний і щадний на сьогоднішній день спосіб, що дозволяє робити якнайтонші зрізи під різними кутами з максимальною економією матеріалу. Він ідеально пасує для мармуру, граніту, онікса, травертину і інших видів натурального каменя.

Технологія і застосовність

Ультратонкий струмінь води з абразивними частками під високим тиском подається на лінію потенційного зрізу. Траєкторія лінії “розкрою” може бути будь-якій. Нею управляє спеціальна програма для системи ЧПУ, яка керує всім процесом при роботі по будь-якому ескізу. Форсунка на координатному верстаті рухається за заданою програмою. Цю високоточну технологію можна безсоромно назвати “хірургічною”, оскільки вона віртуозно і акуратно працює на “тілі” матеріалу, підмета обробці за допомогою якнайтоншого інструменту.  

Гідроабразивна технологія  - це одночасне використання води і абразиву, призначене для обробки щільних матеріалів, таких, наприклад, як мармур і метал. Гідрорізання (водне різання, водорізання) - полегшений вигляд технології (без використання абразиву), вживаний для нещільних, легких матеріалів, наприклад, гуми.

Ерозійна дія суміші високошвидкісного водяного струменя і твердих часток на оброблювану основу дозволяє робити з масиву кам'яної породи найтонкіші вироби. Підлогові і настінні декоративні панно, художні розетки з інкрустацією, стільниці найрізноманітніших форм, рівні, підвіконня і багато що інше. Однорідні і різнорідні матеріали можуть бути об'єднані в єдину, цілісну, візуально безшовну високохудожню композицію. Можливість максимально точно виставити параметри малюнка завдяки спеціальному програмному забезпеченню устаткування і тонкому налаштуванню параметрів інструменту для різання дозволяє виконувати зрізи самої різної міри складності: від строгих геометричних форм до самих витіюватих контурів (плавні лінії, звивисті узори, гру кольору і півтонів).

Сильні сторони гідроабразивного різання

  • На відміну від звичайного різання - мінімальна термічна дія на камінь. Матеріал не нагрівається, і пригорання кромок не відбувається. Таким чином, камінь розрізається без видозміни його структури.  
  • Дозволяє істотно знизити витрату матеріалу. Як правило, ширина розрізу не перевищує 1 мм. Це забезпечує найбільш раціональну витрату дорогих матеріалів: кількість браку мінімальна або відсутня зовсім.
  • Завдяки високої точності розрізу малюнок виглядає цілісним. Невелика ширина пропилу робить його єдиною композицією, в якій практично невловимі стики її частин. Фрагменти композиції виготовляються без відколів, неточностей і шорсткостей.
  • Ідеальний радіус скруглення і кривизни дозволяє відтворювати в камені найскладніші малюнки з тонкими елементами - складні скоси, отвори різної конфігурації і додавати готовому орнаменту/виробу найрізноманітніші форми.
  • Різання здійснюється на мікроскопічному рівні. У результаті народжується довговічний, високоякісний продукт, що не потребує ніякої подальшій обробці, окрім поточного догляду. Вживання технологій лазерного, плазмового або газового різання вимагає додаткової обробки виробу.  
  • Можна використовувати матеріал завтовшки до 300 мм. Це велика товщина для основи, з якої потрібно створити декоративний елемент високої міри складності.
  • Пожаро- і вибухобезпечність.
  • Екологічність. Небезпечні хімічні випари і пил в процесі проведення робіт повністю відсутні.  

Послуги з гідроабразивного різання від ТОВ “Кримарт”

Ми виготовляємо гідроабразивні вироби на власному високоточному устаткуванні. У нашому штаті працюють фахівці з величезним досвідом, що володіють всіма нюансами використання технології. Ви можете купити у нас вже готовий виріб або замовити його створення по своєму ескізу.

Гідроабразивне різання, ціна

Вартість гідроабразивного різання складається з вартості самого каменя для розкроюванню, його щільністi та товщини (оптимальна товщина - 20 мм), а також складнощів конфігурації і площі оброблюваної поверхні. У неї також входить адаптація макету замовника під програмне забезпечення устаткування. Таким чином, в пакет послуг з гідроабразивного різання, що надається ТОВ “Кримарт”, входить макетування проекту і роботи по різанню матеріалу з подальшою збіркою елементів в готовий виріб.

 

Розрахунок вартості потенційного замовлення ви можете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером.  

Фото реалізованих нами проектів ви можете побачити в розділі ГАЛЕРЕЯ РОБІТ.

Розгорнути
Згорнути
Отзывы о магазине
5.0
Количество отзывов 3
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%