Виготовлення виробів з мармуру, травертину під замовлення за індивідуальними розмірами


Художня мозаїка

700.00 грн.

700.00 грн.

1 500.00 грн.

1 500.00 грн.

3 000.00 грн.

3 500.00 грн.

3 500.00 грн.

3 500.00 грн.

5 500.00 грн.

5 500.00 грн.

5 500.00 грн.

5 500.00 грн.

6 000.00 грн.

6 000.00 грн.

6 000.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 31 (всього 3 сторінок)

Художня мозаїка

Мозаїчні панно в Україні

У перекладі з італійського «мозаїка» означає «комбінований з маленьких шматочків». Це лаконічне твердження приховує в собі широку гаму кольорів, форм і матеріалів, з яких вона зроблена. Важливим моментом є кольорова поверхня елемента плитки, її розмірність і гра косих площин, стиків і розмірів тессера, фактура і рельєф.
Художня мозаїка з мармуру - це стародавнє мистецтво, яке додає приголомшливий акцент в будь-яке оточення. Можливо виготовлення панно з натурального каменю в будь-якому стилі або шаблоні - картини, килими або логотипи. Облицювання підлог або стін додасть неповторний і розкішний вигляд приміщенню.

Різноманітність художніх виробів з плитки

Декорування стін і підлоги з часом стало більш вишуканим, а стилі змінювалися. Як не дивно, облицювання плиткою залишалася вічною і витонченою протягом століть - без зусиль розвиваючись зі схемами декору і архітектурними стилями.

Мозаїчні панно діляться на 5 основних типів:

  • абстрактні вироби;
  • квіткові мотиви;
  • зображення тварин;
  • пейзажі;
  • портрети.

Кожна з цих категорій підходить для обробки житлових або комерційних будівель. Багатство і універсальність мармурової плитки відмінно виглядає абсолютно з будь-яким дизайном інтер'єру.

Абстрактна мозаїка панно ідеально підходить для поверхонь, які потребують візуальному інтерес, але без надмірного акцентування. Більш реалістичні картини привертають увагу і конкурують з іншим декором, але абстрактні форми є більш заспокійливим і гармонійним доповненням до інтер'єру. Плитковий килим в цьому стилі виглядає елегантно і розкішно в будинку або офісі.
Квіткові мотиви традиційно популярні в якості декору ванної кімнати, але не забувайте про їхній потенціал в інших місцях в вашому домі. Наприклад, вони можуть забезпечити колірний ефект в соляріях або їдальнях.

Естетична привабливість панно з мозаїки поєднується з іншими видами мистецтв, спробуйте включити деякі інтригуючі контрасти в власний дизайн приміщення.
Мозаїка художня з тематикою тварин варіюється від милих і дружелюбних картин, які відмінно підходять для дітей, до настінних проекцій, які відображають всю красу природного царства від стародавніх до сучасних інтерпретацій. Текстурний аспект роботи точно передає всі тонкощі образу тварин.

Пейзажі та портрети

Види сільській місцевості та природи популярна тема настінного декорування. Ефект віконного виду підходить для прикраси вітальні або холу. Стилі варіюються від імпресіоністських до разюче реальних в їх виконанні. Правильне відображення пейзажу надає просторову глибину на стіні, підкреслює колір і красу інших декоративних елементів і приносить естетичне задоволення.
Мозаїчний портрет - це ексклюзивне і цінне архітектурне рішення, яке створює неповторний шарм приміщення.

Реалізація натуральної плитки в Україні

Завдяки різноманіттю, колірному спектру природних каменів і точної технології гідроабразивного різання матеріалу, мозаїчна продукція є неповторним і виразним дизайнерським рішенням.

ТОВ "Кримарт" має великий досвід в обробці і виробництві виробів з натурального каменю. Мозаїчні панно купити готові екземпляри або замовити індивідуальний проект можна, зв'язавшись з професійними співробітниками компанії по телефону. Прайс-лист продукції розміщений на офіційному сайті ТОВ "Кримарт". Наша художня мозаїка ціни якої вигідно конкурують з іншими компаніями з каменеобробки, доступна в різній колірній гамі, розмірах і типах виконання робіт. Вартість одиничних замовлень уточнюйте у менеджерів компанії.

Розгорнути
Згорнути
Отзывы о магазине
5.0
Количество отзывов 3
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%