Товари зі знижкою

-15 %
Знижка

145.63 грн. 123.79 грн.

-15 %
Знижка

145.63 грн. 123.79 грн.

-30 %
Знижка

205.00 грн. 143.50 грн.

-30 %
Знижка

205.00 грн. 143.50 грн.

-30 %
Знижка

205.00 грн. 143.50 грн.

-30 %
Знижка

205.00 грн. 143.50 грн.

-30 %
Знижка

221.13 грн. 154.79 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

-50 %
Знижка

273.51 грн. 136.76 грн.

Показано з 1 по 15 із 71 (всього 5 сторінок)

Кримарт - виробник виробів з натурального каменю

 • ТОВ “Кримарт” успішно працює впродовж більше 25 років. Ми починали з маленької майстерні, а сьогодні є стабільним, крупним імпортером натурального каменя з усього світу і виробником з потужною і найсучаснішою виробничою базою з цехами і складами в ключових регіонах України. Завдяки стабільній репутації та плідній довгостроковій співпраці із зарубіжними партнерами ми маємо ексклюзивні права на продаж цілого ряду різновидів природного каменя.

 • Ми виробляємо будь-які вироби з натурального каменя з найширшим спектром вживання. Від елементів для облицювання фасадів, облаштування пішохідних доріжок, ландшафтів, басейнів, монументальної архітектури, мармурових підвіконь, камінних порталів, пiдлог в комерційних та адміністративних будівлях з високою прохідністю до найдрібніших і тонких інтер'єрних деталей та предметів мистецтва.  

 • Мармурова мозаїка - гордість компанії. Модульна мозаїка, дбайливо створена вручну, відповідна під різні стилі і технічні завдання у нас завжди в наявності. Крім цього, ми виробляємо штучні вироби під замовлення: декоративну, художню мозаїку, виготовляємо вручну портрети, панно та картини. Наша майстерність вигострена роками, у нас працюють талановиті люди, ми експонуємо свої мозаїчні роботи в творчих художніх проектах.

 • Компанія “Кримарт” має розвинену систему логістики. У нас є склади в Києві, Одесі і Львові, ми професійно упаковуємо вироби, що підлягають транспортуванню, і доставляємо по всій Україні.

 • Великі об'єми імпорту і зважений підхід до ціноутворення дозволяють нам продавати продукцію з мармуру за доступними цінами. Наші вироби представлені в крупних мережах українських будівельних гіпермаркетів, таких як “Епіцентр”, “Нова Лінія” і “ОЛДІ”.  

 

Прайс з оптовими цінами або розрахунок вартості виготовлення нестандартного виробу ви можете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером.  

 

На нашому сайті завжди є акційні пропозиції, з якими можна ознайомитись в розділі АКЦІЇ.  

 

Фото реалізованих нами проектів ви можете побачити в розділі ГАЛЕРЕЯ РОБІТ.

Гарячі пропозиції
Гарячі пропозиції на камінні портали
Хіти продажів

Елітна продукція з натурального каменю за доступними цінами від виробника

Компанія Кримарт є виробником всього спектру продукції, пропонованої на українському ринку.
Це, в першу чергу - Мозаїчна плитка з мармуру для облицювання різних поверхонь у ванній кімнаті, в санвузлі, на кухні, для підлоги або в специфічних умовах саун, хамамов, національних бань, храмів і палаців.
Особливою пропозицією на українському і світовому ринку можуть служити підвіконня з різних сортів мармуру в різних колірних рішеннях і декількох стандартних для сучасного будівництва розмірах, які випускаються серійно і можуть бути придбані протягом декількох хвилин як в українських торговельних мережах, так і в нашій компанії безпосередньо і в найкоротші терміни..
Каміни і мармурові портали для них, що надають сімейного вогнища в переносному і прямому сенсі цього слова затишок і статус, є сьогодні не розкішшю, а доступним для всіх рішенням, з урахуванням їх серійного виробництва нашою компанією. Ціна на них при цьому знижується до рівня, доступного кожній родині, яка бажає бачити своїх дітей в радості поруч з теплом живого вогню. Але ця радість стає доступною і для господарів будь-якої квартири в багатоповерховому будові, оскільки в лінійках наших камінних порталів передбачені варіанти використання електричних камінів, які не потребують особливих витрат на димоходи й вентиляцію. Всі пропозиції по камінним поталу передбачають адаптацію до будь-яких розмірах камінних топок і електричних камінів. Вам не доведеться щось пиляти і платити, платити і пиляти ... Все вже передбачено нашими конструкторами ...
Це і багато іншого вигідно виділяє нашу компанію в очах покупців на тлі інших постачальників на український ринок чужої продукції без надання реальних, а не уявних гарантій якості і термінів експлуатації.

Безперечним є те, що тільки виробник, якому належить на ринку лідируючі позиції, може дозволити собі ряд вигідних для покупця пропозицій і обязателств:

 • Низькі ціни при високій якості продукції
 • Широкий асортимент пропонованих виробів
 • Гарантії якості на довгі роки при дотриманні правил експлуатації
 • Надання гарантійного терміну на вироби
 • Виробництво виробів за індивідуальними замовленнями з унікальними властивостями

І така пропозиція дійсно є унікальним явищем в рамках сьогоднішнього стану галузі каменеобробки в Україні. Наша компанія нікого і ні в чому не переконує, але пропонує спробувати на чомусь малому і переконатися в тому, що з нами можна мати справу і в чомусь великому ... Про це свідетелствуют багато і багато великих проектів котеджів, палаців і храмів по всій Україні. Але і до малих рішенням на кухні ми ставимося з тим же рівнем відповідальності, який дозволяв нам успішно завершувати великі і складні проекти ... З ними можна познайомитися в розділі "Галерея" (Зображення виконаних нами робіт від простих стільниць до унікальних храмових декоративних елементів) . Їх можна побачити і доторкнутися, прийшовши в ці храми в Одесі, Києві та інших українських містах ...

 

 

Рекомендовані

Пропозиції для партнерів

Пропозиції для партнерів

Компания Кримарт на протяжении многих лет активно поддерживает и расширяет взаимовыгодное сотрудничество со многочисленными своими партнерами и привлекает новых для взаимодействия по различным направлениям.
Компанией для наших партнеров предлагаются самые выгодные и привлекательные условия, которые может позволить себе только крупный поставщик природного камня в Украину и производитель широкого спектра изделий из него. На этой основе многие годы поддерживается взаимовыгодное сотрудничество как с крупными организациями, так и с небольшими салонами или студиями. Для индивидуальных партнеров и специалистов предусмотрены персональные предложения по долговременному сотрудничеству или по разовым проектам и заказам. Для всех партнеров предусмотрены ощутимые скидки и индивидуальные цены по результатам предыдущих взаимодействий или иных условий. В любом случае, компания Кримарт открыта для обсуждений и новых предложений в области камнеобработки и проектной деятельности.

Среди партнеров компании можно выделить несколько самых крупных категорий, которые сложились как результат многочисленных взаимовыгодных сделок и многолетних контактов по производству и реализации изделий из натурального камня, по выполнению как крупнейших в Украине проектов, так и небольших заказов в этой сфере.

 • Крупные торговые сети
 • Торговые точки (Салоны) и магазины
 • Архитектурные и дизайнерские студии
 • Архитекторы и дизайнеры персонально
 • Камнеобрабатывыающие предприятия
 • Строительные организации
 • Предприятия оконной продукции
 • Другое

Обращаетесь к нашим специалистам и руководящему составу с вопросами и предложениями по сотрудничеству и Вы не будете разочарованы сделанными Вам предложениями.


Отзывы о магазине
5.0
Количество отзывов 3
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%